Маршрутизатори

Juniper AP33 Access Point

Розгортання Усередині приміщень
Wi-Fi Стандарт802.11ax (Wi-Fi 6); 5GHz: 4×4:4; 2.4GHz: 2×2: 2
Wi-Fi Tri-Radio Так
Варіанти антен Внутрішня, зовнішня
Віртуальний Bluetooth LE? Так

Точка доступу AP33 об’єднує запатентовані Juniper можливості Mist AI for AX і динамічну антенну решітку Virtual Bluetooth LE (vBLE) для автоматизації роботи мережі і підвищення продуктивності Wi-Fi, забезпечуючи в реальному часі мережеві дані та послуги визначення місцезнаходження, включно із залученням користувачів, визначення місця розташування об’єкта і додатки для відстеження контактів. Це досягається без необхідності використання маяків BLE з живленням від батарей і ручного калібрування. Точка доступу AP33 підтримує сумарну швидкість передачі даних до 3,0 Гбіт/с одночасно.

Керована хмарною архітектурою Juniper Mist, точка доступу AP33 забезпечує безпрецедентний для користувача досвід за низькою ціною для роздрібної торгівлі, складів, шкіл, клінік і домашніх офісів.

Дізнайтеся більше про хмарні сервіси Juniper Mist, які працюють на AP33: Wi-Fi Assurance, Premium Analytics, Marvis Virtual Network Assistant, User Engagement і Asset Visibility.

Особливості та переваги
Високопродуктивний Wi-Fi 802.11ax і Bluetooth® LE

AP33 – це 6-потокова точка доступу, яка підтримує 4×4:4SS в діапазоні 5 ГГц, забезпечуючи максимальну швидкість передачі даних 2400 Мбіт/с для додатків з високою пропускною здатністю; і 2×2:2SS в діапазоні 2,4 ГГц, забезпечуючи максимальну швидкість передачі даних 575 Мбіт/с.

Вбудована динамічна 16-елементна спрямована антенна решітка vBLE дозволяє надавати послуги визначення місцезнаходження з точністю від 1 до 3 метрів.

Автоматична оптимізація радіочастот

Управління радіоресурсами (RRM) автоматизує динамічне призначення каналів і потужності з урахуванням Wi-Fi і зовнішніх джерел перешкод за допомогою виділеного сенсорного модуля.

ШІ Mist постійно відстежує метрики покриття і пропускної здатності SLE для вивчення і оптимізації радіочастотного середовища.

Безпрецедентне розуміння і дія

Виділений двохдіапазонний третій радіомодуль збирає дані для нашої запатентованої системи проактивної аналітики і кореляції (PACE).

AP33 використовує машинне навчання для аналізу взаємодії з користувачем, кореляції проблем і автоматичного визначення першопричини проблем.

Динамічне налагодження

Постійний моніторинг служб, що працюють на AP33 Series, і відправка попереджень при аномальному поведінці служби.

Динамічне налагодження позбавляє ІТ-фахівців від необхідності турбуватися про те, що точка доступу перейде в автономний режим або будь-які служби стануть недоступними.

Динамічне захоплення пакетів

Хмарна архітектура Juniper Mist Cloud Architecture автоматично захоплює пакети і передає їх в хмару при виявленні серйозних проблем.

Ця можливість заощаджує час і зусилля ІТ-фахівців і усуває необхідність виїжджати на вантажівках з сніферами для відтворення і захоплення даних для усунення неполадок.

Легка хмарна настройка і оновлення

Пристрої серії AP33 автоматично підключаються до хмарної архітектурі Juniper Mist Cloud, завантажують свою конфігурацію і приєднуються до відповідної мережі.

Оновлення вбудованого програмного забезпечення вивантажуються і встановлюються автоматично, що гарантує постійне оновлення мережі з новими функціями, виправленнями помилок і оновленнями безпеки.

Преміум-аналітика

Послуги Juniper Mist Wi-Fi Assurance, User Engagement і Asset Tracking включають базову аналітичну можливість для аналізу даних за 30 днів, що спрощує процес добування інформації про мережу з даних і аналітики по всьому підприємству.

Ви також можете підписатися на нашу послугу Premium Analytics, щоб використовувати такі розширені можливості: подальше розширення мережевих даних та виконання аналітики для набору даних строком до одного року; включити користувацьку звітність; і впроваджувати телеметрію зі сторонніх елементів даних.

Високоточне позиціонування в приміщенні

AP33 оснащений 16-елементною віртуальною антенною решіткою Bluetooth LE (vBLE), керованої з хмарної архітектури Juniper Mist Cloud Architecture за допомогою хмарних сервісів BLE.

Це дозволяє використовувати такі варіанти використання, як визначення місця розташування об’єктів, визначення шляху, передача повідомлень про близькість і різні варіанти відстеження контрактів / соціального дистанціювання без необхідності використання додаткового обладнання (наприклад, маяків на батарейках). Пасивні антени підсилюють потужність одного передавача і створюють спрямовані промені для точного визначення відстані та місця розташування з точністю 1-3 метра.

У Вас виникли питання або потрібна консультація? Заповніть форму і ми передзвонимо Вам найближчим часом

    Поле телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну Juniper AP33 Access Point

      Поле телефон або E-mail мають бути заповнені