Маршрутизатори

Juniper AP32 Access Point

Варіанти антен Внутрішня, зовнішня
Розгортання Усередині приміщень
Wi-Fi Стандарт 802.11ax (Wi-Fi 6); 5GHz: 4×4:4; 2.4GHz: 2×2: 2
Wi-Fi Tri-Radio? Так
Віртуальний Bluetooth LE? Ні

У серії AP32 інтегровані провідні в галузі можливості Mist AI for AX від Juniper для автоматизації роботи мережі і підвищення продуктивності Wi-Fi, що забезпечують сумарну швидкість передачі даних до 3,0 Гбіт/с одночасно на радіочастотах в діапазоні 2,4 ГГц і 5 ГГц.

Завдяки підтримці всюдиспрямованої антени Bluetooth і Superbeacon серія AP32 забезпечує отримання інформації про мережу в режимі реального часу і послуги визначення місцезнаходження активів без необхідності використання маячків BLE на батарейках і ручного калібрування.

Керована хмарною архітектурою Juniper Mist Cloud Architecture, серія AP32 забезпечує безпрецедентний для користувача досвід за низькою ціною для роздрібної торгівлі, складів, шкіл, клінік і домашніх офісів.

Особливості та переваги
Високопродуктивний 802.11ax Wi-Fi

Серія AP32 – це 6 потокових точок доступу з підтримкою 4×4: 4SS в діапазоні 5 ГГц, що забезпечують максимальну швидкість передачі даних 2 400 Мбіт/с для додатків з високою пропускною здатністю; і 2×2: 2SS в діапазоні 2,4 ГГц, що забезпечують максимальну швидкість передачі даних 575 Мбіт / с.

Третє пристрій працює як датчик мережі, місця розташування і безпеки, клієнтський пристрій для синтетичного тестування, а також монітор спектра.

Автоматична оптимізація радіочастот

Управління радиоресурсами (RRM) автоматизує динамічне призначення каналів і потужності з урахуванням Wi-Fi і зовнішніх джерел перешкод за допомогою виділеного сенсорного радіо.

ШІ Mist постійно відстежує метрики покриття і пропускної здатності SLE для вивчення і оптимізації радіочастотного середовища.

Безпрецедентне розуміння і дія

Виділений двохдіапазонний третій радіомодуль збирає дані для нашої запатентованої системи проактивної аналітики і кореляції (PACE).

AP32 використовує машинне навчання для аналізу взаємодії з користувачем, кореляції проблем і автоматичного визначення першопричини проблем.

Динамічне захоплення пакетів

Хмарна архітектура Juniper Mist Cloud Architecture автоматично захоплює пакети і передає їх в хмару при виявленні серйозних проблем.

Ця можливість заощаджує час і зусилля ІТ-фахівців і усуває необхідність виїжджати на вантажівках з сніферами для відтворення і захоплення даних для усунення неполадок.

Зручна хмарна настройка і оновлення

Пристрої серії AP32 автоматично підключаються до хмарної архітектурі Juniper Mist Cloud, завантажують свою конфігурацію і приєднуються до відповідної мережі.

Оновлення програмно-апаратних засобів витягуються і встановлюються автоматично, забезпечуючи постійне оновлення мережі за рахунок нових функцій, виправлень помилок і оновлень безпеки.

Преміум-аналітика

Послуги Juniper Mist Wi-Fi Assurance, User Engagement і Asset Tracking включають базову аналітичну можливість для аналізу даних за 30 днів, що спрощує процес добування інформації про мережу з даних і аналітики по всьому підприємству.

Ви також можете підписатися на нашу послугу Premium Analytics, щоб використовувати такі розширені можливості: подальше розширення мережевої інформації та виконання аналітики для набору даних строком до одного року; включити налаштовувану звітність; і впроваджувати телеметрію зі сторонніх елементів даних.

Підвищення ефективності використання батареї для пристроїв IoT

Завдяки включенню функції 802.11ax Target Wake Time (TWT) і Bluetooth 5.0 можна збільшити час автономної роботи пристроїв IoT в міру появи нових пристроїв IoT в мережі.

Динамічне налагодження

Постійний моніторинг служб, запущених на пристроях серії AP32, і відправка попереджень при аномальній поведінці служби.

Динамічне налагодження позбавляє ІТ-фахівців від необхідності турбуватися про те, що точка доступу перейде в автономний режим або будь-які служби стануть недоступними.

У Вас виникли питання або потрібна консультація? Заповніть форму і ми передзвонимо Вам найближчим часом

    Поле телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну Juniper AP32 Access Point

      Поле телефон або E-mail мають бути заповнені