Маршрутизатори

Juniper AP21 Access Point

Варіанти антен Внутрішня
Розгортання Усередині приміщень
Wi-Fi Стандарт Wi-Fi 802.11ac Wave 2 2×2:2SS
Wi-Fi Tri-Radio? Ні
Віртуальний Bluetooth LE? Так

Mist AP21 – це високопродуктивна точка доступу, яка підтримує Wi-Fi 802.11ac Wave 2 і запатентований віртуальний Bluetooth® LE.

Mist AP21 працює в поєднанні з хмарою Mist Cloud і AI Engine для збору і аналізу метаданих в режимі реального часу від усіх бездротових клієнтів. Це дозволяє швидко виявляти проблеми і виявляти першопричини з випереджувальним виправленням, наприклад, саморушні мережі TM і предиктивні рекомендації.

Крім того, AP21 оснащений динамічною 16-елементною антенною решіткою vBLE для найточніших і масштабованих в галузі сервісів визначення місця розташування, включаючи додатки для залучення користувачів, спостереження за активами і відстеження контактів. Це досягається без необхідності використання маяків BLE з живленням від батарей і ручного калібрування.

Особливості та переваги
Високопродуктивний Wi-Fi доступ

AP21 забезпечує високопродуктивний бездротовий доступ за допомогою двох радіостанцій 802.11ac Wave 2, які забезпечують швидкість до 867 Мбіт/с в діапазоні 5 ГГц і до 400 Мбіт/с в діапазоні 2,4 ГГц.

Високоточне позиціонування в приміщенні

AP21 оснащений 16-елементною антенною решіткою Virtual Bluetooth LE (vBLE), керованої з хмари Mist Cloud.

Пасивні антени підсилюють потужність одного передавача і створюють спрямовані промені для точного визначення відстані та місця розташування з точністю до 1-3 метрів. Завдяки запатентованій технології vBLE компанії Mist ви можете розгорнути необмежену кількість віртуальних маяків у фізичному оточенні без необхідності використання BLE-маяків з живленням від батарей.

Послуги визначення розташування по Bluetooth

AP21 працює з Mist Cloud для надання високоточних корпоративних послуг визначення розташування Bluetooth® LE з використанням віртуальних маячків.

Безпрецедентне розуміння і дія

Виділений двохдіапазонний третій радіомодуль збирає дані для нашої запатентованої системи проактивної аналітики і кореляції (PACE).

Ці метрики відстежують очікуваний рівень обслуговування (SLE) і надають попереджувальні рекомендації, щоб гарантувати, що проблеми не виникнуть (або будуть виправлені якомога швидше, якщо вони виникнуть).

Преміум-аналітика

Послуги Mist Wireless Assurance, Engagement і Asset Tracking включають в себе базові аналітичні можливості для аналізу даних за 30 днів, спрощуючи процес вилучення мережевої інформації з даних і аналітики по всьому підприємству для правильного розподілу ресурсів підтримки або впровадження розширених преміальних послуг.

Ви також можете підписатися на послугу Premium Analytics, щоб використовувати такі розширені можливості: подальше розширення мережевих даних та виконання аналітики для набору даних до одного року; створення користувацьких звітів; і впровадження телеметрії зі сторонніх елементів даних.

Динамічне захоплення пакетів

Платформа Mist автоматично захоплює пакети і передає їх в хмару при виявленні серйозних проблем.

Ця можливість заощаджує час і зусилля ІТ-фахівців і усуває необхідність виїжджати на вантажівках з сніферами для відтворення і захоплення даних для усунення неполадок.

Зручна хмарна настройка і оновлення

AP21 автоматично підключаються до хмари Mist Cloud, завантажують свою конфігурацію і приєднуються до відповідної мережі.

Оновлення ПЗ витягуються і встановлюються автоматично, забезпечуючи постійне оновлення мережі за рахунок нових функцій, виправлень помилок і оновлень безпеки.

Автоматична оптимізація радіочастот

AP21 використовує двохдіапазонний режим сканування для безперервного сканування повітряного простору на предмет загроз і перешкод.

Ця можливість забезпечує оптимальну роботу в складних радіочастотних умовах.

У Вас виникли питання або потрібна консультація? Заповніть форму і ми передзвонимо Вам найближчим часом

    Поле телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну Juniper AP21 Access Point

      Поле телефон або E-mail мають бути заповнені