Маршрутизатори

Juniper AP12 Access Point

Точка доступу Wall Plate AP12 об’єднує провідні в галузі можливості Mist AI for AX від Juniper для автоматизації роботи мережі і підвищення продуктивності Wi-Fi в різних середовищах, які вимагають простого і гнучкого розгортання, а також одночасної підтримки декількох пристроїв ІТ та Інтернету речей. Він підтримує сукупну швидкість передачі даних до 1,8 Гбіт/с одночасно на радіостанціях 2,4 і 5 ГГц.

Завдяки підтримці всюдиспрямованої антени Bluetooth і Superbeacon точка доступу AP12 забезпечує аналіз мережі в реальному часі і сервіс визначення місця розташування активів без необхідності використання маяків BLE на батарейках і ручного калібрування.

Точка доступу AP12, керована хмарною архітектурою Juniper Mist, забезпечує безпрецедентні можливості для користувачів за нижчою ціною для філій, віддалених співробітників, шкільних гуртожитків і готельних номерів.

Особливості та переваги
Ключові особливості:
 • Розгортання всередині приміщень
 • Стандарт Wi-Fi 802.11ax (Wi-Fi 6); 2×2: 2
 • Трьохдіапазонний Wi-Fi
 • Варіанти антени: Внутрішня
Настінна панель 802.11ax Wi-Fi

Точка доступу AP12 – це трьохдіапазонна точка доступу 2×2:2SS 802.11ax з максимальною швидкістю передачі даних 1200 Мбіт/с в діапазоні 5 ГГц і 575 Мбіт/с в діапазоні 2,4 ГГц.

Настінна точка доступу AP12 з п’ятьма портами Ethernet забезпечує гнучке розгортання, забезпечуючи підключення багатьох ІТ-та IoT-пристроїв.

Автоматична оптимізація RF

Управління радіоресурсами (RRM) автоматизує динамічне призначення каналів і потужності, зважаючи на Wi-Fi і зовнішні джерела перешкод за допомогою спеціального сенсорного радіо.

Mist AI постійно відстежує показники SLE покриття та ємності, щоб вивчати і оптимізувати радіочастотне середовище.

Безпрецедентне розуміння і дія

Виділений двохдіапазонний третій радіомодуль збирає дані для нашої запатентованої системи проактивної аналітики і кореляції (PACE).

AP12 використовує машинне навчання для аналізу взаємодії з користувачем, кореляції проблем і автоматичного визначення першопричини проблем.

Динамічне захоплення пакетів

Хмарна архітектура Juniper Mist Cloud Architecture автоматично захоплює пакети і передає їх в хмару при виявленні серйозних проблем.

Ця можливість заощаджує час і зусилля ІТ-фахівців і усуває необхідність виїжджати на вантажівках з сніферами для відтворення і захоплення даних для усунення неполадок.

Зручна хмарна настройка і оновлення

AP12 автоматично підключається до хмарної архітектурі Juniper Mist Cloud, завантажує свою конфігурацію і приєднуються до відповідної мережі.

Оновлення програмно-апаратних засобів витягуються і встановлюються автоматично, забезпечуючи постійне оновлення мережі за рахунок нових функцій, виправлень помилок і оновлень безпеки.

Преміум-аналітика

Послуги Juniper Mist Wi-Fi Assurance, User Engagement і Asset Tracking включають базові аналітичні можливості для аналізу даних за 30 днів, що спрощує процес добування інформації про мережу з даних і аналітики по всьому підприємству.

Ви також можете підписатися на нашу послугу Premium Analytics, щоб використовувати такі розширені можливості: подальше розширення мережевої інформації та виконання аналітики для набору даних строком до одного року; включення користувацької звітності; і впровадження телеметрії зі сторонніх елементів даних.

Підвищення ефективності використання акумуляторів для пристроїв IoT

Завдяки використанню функцій 802.11ax Target Wake Time (TWT) і Bluetooth 5.0 час автономної роботи пристроїв IoT може бути збільшено за мірою появи в мережі нових пристроїв IoT.

Динамічне налагодження

Постійний моніторинг служб, запущених на пристроях серії AP12, і відправка попереджень при аномальній поведінці служби.

Динамічне налагодження позбавляє ІТ-фахівців від необхідності турбуватися про те, що точка доступу перейде в автономний режим або будь-які служби стануть недоступними.

У Вас виникли питання або потрібна консультація? Заповніть форму і ми передзвонимо Вам найближчим часом

  Поле телефон або E-mail мають бути заповнені
  Дізнатися ціну Juniper AP12 Access Point

   Поле телефон або E-mail мають бути заповнені